SAP Project Manager so zameraním na financie

Úvod » Pracovné pozície » Detail ponuky
Informácie o pracovnom mieste

Vaša náplň práce:

• zodpovednosť za rozsiahle zmeny vrámci transformačných a reorganizačných projektov
• budete hlavou väčšieho rozsahu projektových tímov na rôznych medzinárodných miestach
• vytvorte spoločné štandardizované riešenie šablón so zameraním na procesy ERP
• rozvíjať a prijímať agilne orientované metodológie projektov vrámci spoločnosti

Čo získate?

• účasť na projekte bude pre Vás novou prijatou výzvou, v ktorej získate skúsenosť s medzinárodným implementačným projektom
• spoločnosť Vás odmení koncoročným výkonostným bonusom
• čakajú Vás aj ďalšie bonusy k platu: príspevky na jazykové kurzy, mesačné príspevky v podobe bodov do Cafeteria systému, kde si môžete vybrať služby a darčeky pre seba i blízkych
• flexibilným pracovným časom si môžete určiť kedy sa budete venovať naplno práci a kedy sebe (samozrejme podľa fázy projektu)
• k dispozícii máte aj sick days – dni ktoré si môžete naplno oddýchnuť bez dokladovania

Požiadavky na zamestnanca

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

• 3-5 rokov skúseností s veľkým projektom
• znalosť aspoň jedného z nasledujúcich modulov: SAP PM, REFX, FI/CO, SD, PS
• skúsenosť s implementáciou finančného modulu SAPu
• finančný backround – finančné analýzy, poradenstvo
• plynulá komunikácia v anglickom jazyku
• skúsenosť s procesmi ERP

Znalosti

Požadované vzdelanie: VŠ
Zameranie štúdia: ekonomické,IT
Cudzie jazyky: anglický jazyk - pokročilý
Požadované znalosti: SAP PM, REFX, FI/CO, SD, PS - aspoň jedného z týchto modulov
Prax: 3 -5 rokov skúsenosť s veľkým projektom

O spoločnosti

Čo tým získate Vy ?

• nejednu zaujímavú výzvu a to v podobe rôznorodých činností či procesov
• možnosť rozvíjať svoje vedomosti a zručnosti na najväčšom ERP projekte v Európe

Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v Oznámení dotknutej osobe. Informácia o spracúvaní osobných údajov podľa § 15 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších právnych predpisov, ktoré sú dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.